Dla reklamodawców

TV Student - Reklama na uczelniach

studentów
0 tys.
ekranów
0
uczelni
0
miast
0

Reklama zewnętrzna
(digital out-of-home)

Reklama na uczelniach w formie kampanii DOOH daje możliwość szybkiego i skutecznego trafienia do odbiorcy oczekującego aktywnej, rzucającej się w oczy i angażującej reklamy. Tacy są dzisiejsi studenci i na ich zapotrzebowanie odpowiada TV Student.

Atrakcyjna forma

Sieć digital display TV Student oferuje możliwość wyboru dowolnej formy reklamy cyfrowej. Nasz dział kreacji doradzi i pomoże w przygotowaniu skutecznej kampanii. Systemy, które posiadamy, obsługują szereg formatów plików dostarczanych przez klientów.

Studenci lubią dynamiczny przekaz. Oczekują wartościowych treści podanych w atrakcyjnej formie: teksty z grafiką, pełnoekranowe grafiki, animacje, a także filmy (oczywiście bez dźwięku).

Atrakcyjny klient

Studenci interesują się nowościami z rynku i monitorują aktualne trendy. Są aktywni i nieustannie poszukują spełniających ich oczekiwania produktów i usług. To wyjątkowo atrakcyjna grupa odbiorców, a sieć TV Student sprawia, że reklama dotrze do nich szybko i skutecznie.

Ekrany na uczelniach są doskonałym narzędziem w obszarze tzw. employer branding. Studenci są grupą wchodzącą na rynek pracy, poszukującą pierwszego zatrudnienia, dlatego nasza sieć jest świetnym kanałem do budowania pozytywnego wizerunku firmy i wsparciem w udanej rekrutacji.

Nierzadko studenci po zajęciach często mają sporo wolnego czasu, który chętnie spędzają w kinie, na wystawie czy koncercie. Ciekawe miejsca, restauracje, siłownie czy kluby sportowe – to także coś, czego szukają.

Dowolny zasięg

Oferujemy dotarcie z przekazem do ściśle określonej grupy konsumentów w skali doskonale dopasowanej do potrzeb klienta. Umożliwiamy reklamę ogólnopolską w całej sieci lub w formie zawężonej do dowolnego województwa, miasta, uczelni, a nawet konkretnego budynku. To idealne rozwiązanie, aby pokazać się w precyzyjnie wybranych przez siebie miejscach.

TV Student - Mapa Polski - Z miastami - maj 2022 r.

Reklama w TV Student:

Wygoda  Nowoczesność  Precyzja  Skuteczność  Szybkość  Elastyczność 

Zapraszamy!

Polecamy kontakt z działem sprzedaży!