Student TV

Jesteśmy właścicielem i operatorem największej sieci ekranów Digital Signage w Polsce skoncentrowanej na środowisku akademickim.

Ekrany LCD są rozmieszczone w budynkach dydaktycznych, w miejscach gdzie najczęściej gromadzą się studenci, dzięki czemu efektywnie docieramy do nich z dowolną informacją.

Siłą naszego rozwiązania jest duży zasięg, precyzyjne dotarcie do określonego odbiorcy oraz redagowany i specjalnie przygotowywany blok informacyjny. Stale współpracujemy z wieloma uczelniami, mediami akademickimi oraz organizacjami studenckimi przez co nasza telewizja jest ciekawym źródłem informacji.

 

Zasięg ogólnopolski

Jesteśmy obecni w niemalże pięćdziesięciu uczelniach, gdzie nasz system zainstalowany jest w ponad 150 budynkach dydaktycznych. Dziś posiadamy ponad 200 wysokiej klasy ekranów HD o przekątnej 42’’ ulokowanych w specjalnie wybranych, szczególnie atrakcyjnych punktach.

mapapolski

Zobacz kompletną listę uczelni i adresy budynków z ekranami TV Stiudent.


Dzięki tak rozbudowanej sieci skutecznie docieramy do blisko 600 tyś studentów.

Unikalny kontent informacyjny i rozrywkowy

Atutem sieci TV Student jest dopasowana do odbiorcy i profesjonalnie opracowana ramówka. Na treść emitowaną w sieci, oprócz treści komercyjnych, składają się:

  • indywidualne informacje przygotowywane bezpośrednio przez same uczelnie
  • kontent informacyjno – rozrywkowy, redagowany i opracowywany przez specjalnie utworzoną redakcję mediów akademickich

Dzięki takiej organizacji, program emitowany w naszej sieci jest wyjątkowo atrakcyjny właśnie dla studentów, przez to skutecznie przyciąga uwagę.

Nasze ekrany to nie tylko reklama, ale też:

  • najważniejsze informacje z życia uczelni,
  • ciekawostki i newsy ze świata akademickiego,
  • wiedza ze świata finansów i ekonomii,
  • rozrywka.

Stale współpracujemy z grupą przedstawicieli różnych mediów studenckich takich jak najbardziej znane portale internetowe, czasopisma oraz rozgłośnie radiowe.